سئو سال 2018

10 نکته کلیدی در سئو سال 2018

1. سئو 2018 و اهمیت استفاده از کلمات کلیدی در محتوا

اگر صفحه شما با کلمه کلیدی که در آن استفاده کرده اید مرتبط نیست نباید انتظار رنک بالا در سئو را نیز داشته باشید. البته این به معنا نیست که در استفاده از کلمات کلیدی آزاد هستید و می توانید هر کلمه کلیدی که می خواهید استفاده کنید. فراموش نکنید که کلمه کلیدی می بایست مرتبط با محتوا صفحه باشد و کاربر می بایست به مقصود خود به هنگام ورود به صفحه سایت برسد. انتشار محتوا کار دشوارییست و از آن هم دشوار تر بهینه سازی محتوای تولید شده است. این بهینه سازی محتواست که محتوای شما را با ارزش و متفاوت می کند، از این رو، فکر نکنید که درج محتوا تک مرحله ای است و تنها دارای یک مرحله “تولید” است.

2. سئو 2018 و اهمیت طولانی کردن زمان بازدید کاربران و بازدیدکنندگان

هنگامی که محتوایی را منتشر می کنید، مهم تر از همه و اول از همه باید از خود بپرسید که چطور می توانم کاری کنم تا کاربر دکمه بازگشت را نزند و در صفحه پویا باقی بماند. اگر اطلاعات کافی در رابطه با مشتریان، محصولات و بیزینس خود دارید، حالا وقت اثبات این امر است کاربر خود را در صفحه نگه دارید.

3. سئو 2018 و اهمیت بالا بردن کیفیت بیزینس در دنیای واقعی

ترافیکی که از روش های مختلفی نظیر جستجوی صوتی، نقشه گوگل و غیره و غیره وارد سایت شما می شود تماما وابسته به کیفیت و صحت محتوای شما دارد که کاربرانتان را با آن سیراب می کنید. موقعیت مکانی و اطلاعاتی که از خود در دنیای گوکل انتشار می دهید می بایست با وجود حقیقی شما در دنیای واقعی منطبق باشد.

4. اهمیت طراحی رسپانسیو در سئو 2018

امروزه موبایل ها بخش مهمی از سرچ ها و ترافیک ها را از آن خود کرده اند. با این تفاسیر اگر سایت شما برای سرچ های موبایلی آمادگی نداشته باشد، چه اتفاقی می اُفتد! قسم مهمی از ترافیک سایت یعنی کربران با دیوایس موبایل را از دست خواهید داد. از اینچا به بعد باید خود را آماده کنید تا کم کم راهی ته لیست گوگل شوید.

5.سئو 2018 و محتوای منحصر به فرد در سرتاسر سایت

محتوای منحصر به فرد در سایت به طور خود به خود به همه اتفاقات خوب سرعت می بخشد. این اتفاقات خوبی که از آن صحبت می کنیم ایندکس شدن سریع و عالی در گوگل است. اما چطور می توان از تکراری نبودن محتوای سایت اطمینان خاطر کسب کرد ؟ CMS های مدرن امروزی راهی برای مقابله با محتوای تکراری در اختیار ما قرار می دهند، علاوه براین می توانید از شرتکات سِرچ در سایت خود نیز استفاده کنید.

6. سئو 2018 و خوانایی سایت بر روی گوشی موبایل

موبایل فرندلی بودن و یا خوانایی سایت بر روی گوشی های موبایل از نکات بسیار مهم در سئو سال 2018 محسوب می شود. با استفاده از ابزار های مختلفی می توانید از موبایل فرندلی بودن سایت خود اطمینان حاصل پیدا کنید.
یکی از ابزار های خوب و البته مفید سایت : https://search.google.com/test/mobile-friendly می باشد.

7.سئو 2018 و محتوای مفید و منحصر به فرد در سایت

برای نیاز و سوالات کاربران بهترین پاسخ باشید. بهترین پاسخ ها به سوالات جایگاه بهتری را نیز به خود اختصاص می دهند.

8. سرعت سایت در سئو 2018

فراموش نکنید که سریعترین صفحه معمولا سایت برنده از دید گوگل است. سایت های سریع یعنی دسترسی آسان کاربر به صفحات وبسایت ما، بنابراین نمی توان از این فاکتور مهم در رنک بندی سایت چشم پوشی کرد. در کاهش دادن سرعت سایت می بایست به قوانین CDNs توجه کنید، زیر پا نگذاشتن هنجارهای CDNs سرعت سایت را کاهش می دهد.

9.سئو 2018 و تعداد جستجوی کلمه کیورد، نام برند و یا آدرس سایتگ

این شاید یک حقیقت تلخ باشد اما هرچه که هست واقعی است و خواه یا ناخواه باید آن را در نظر بگیرید. کاربران هر چقدر هم که وفادار باشند برای پیدا کردن مطلب و صفحه مورد نیازشان به جای عبور کردن از لینک های داخلی شما از گوگل پاسخ خود را جویا می شوند و در گوگل سرچ می کنند. بنابر این، در استفاده از کلمات کلیدی هر محتوا توجه کنید تا کاربران خود را دوباره به سایت برگردانید.

10. جذب CTR مرتبط از صفحات موتور جستجو

بهینه سازی صفحات با کلمه کلیدی به همان اندازه که آسان است و به همان اندازه نیز مهم است. لیستی از کیوردها و کلمات کلیدی مد نظر خود را پیدا کنید و آنها را به طور مناسب در متن ، متا تگ ها و قسمت دیسکریپشن صفحات استفاده کنید. ctr بیشتر در نهایت موجب رنک بهتر شما خواهد شد.

خلاصه :
10 فاکتور مهم در سئو 2018 بر اساس اهمیت بدین ترتیب اند:
1.توجه به عدد Link Authority و domain-level
2. استفاده از کلمات کلیدی در محتوا
3. طولانی کردن زمان بازدید کاربران و بازدیدکنندگان
4. خوانایی سایت در گوشی موبایل
5.تعداد کلمه کلیدی سرچ شده در سایت ، و یا نام برند و آدرس وب سایت
6.سرعت لود سایت
7. استفاده از طراحی رسپانسیو
8. دریافت کلیک (CTR) مرتبط با کلمه کلیدی از سوی گوگل
9. متن منحصر به فرد در صفحات سایت
10.صفحات ساپورت شده توسط HTTPS/SSL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *