پروسه سفارش اجرای پروژه

جهت ثبت سفارش اجرای پروژه مورد نظر، ابتدا کلیه اطلاعات موجود در فرم را به دقت کامل نموده و درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان رادین درخواست شما را بصورت کارشناسی بررسی نموده و در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود. پس از حصول توافق نهایی و عقد قرارداد، پروسه اجرای پروژه آغاز خواهد شد. پس از تکمیل پروژه و تحویل آن به مدت 6 ماه تا 1 سال از پشتیبانی کاملا رایگان کارشناسان گروه نرم افزاری رادین بهره‌مند خواهید بود.

نکته: در وارد نمودن اطلاعات تماس خود از جمله شماره تماس، شماره تلفن همراه و ایمیل دقت کافی را داشته باشید زیرا این‌ها تنها راه های ارتباطی کارشناسان گروه نرم افزاری رادین با شما هستند.

نکته: با ثبت سفارش شما در این قسمت هیچگونه الزامی در عقد قرارداد و اجرای پروژه وجود نخواهد داشت! ثبت سفارش فقط روشی برای ارائه پیشنهاد انجام پروژه به گروه نرم افزاری رادین خواهد بود و تنها در صورت حصول توافق 2 طرفه پس از مشاوره با کارشناسان قرارداد عقد و پروژه اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است با تلاش تیم مدیریت گروه نرم افزاری رادین، حتی در صورت متعدد بودن درخواست های ارسالی کاربران، هیچ تاخیری در زمان برقراری ارتباط توسط کارشناسان رادین با شما نخواهد داشت!

ثبت سفارش

برآورد هزینه

انجام پروژه

تحویل پروژه